• Оперні партії

  Сусанна Чахоян

  Серпіна
  "Служниця-Пані" Дж. Б. Перголезі
  Лючія
  "Лючія ді Ламермург" Г. Доніцетті
  Мюзетта
  "Богема" Дж. Пуччіні
  Лейла
  "Шукачі перлів" Ж. Бізе
  Олімпія
  "Казки Гофмана" Ж. Оффенбах
  Джульєтта
  "Ромео та Джульетта" Ш.Гуно

   

  Оскар
  "Бал-маскарад" Дж. Верді
  Лакме
  "Лакме" Л. Деліба
  Джільда
  "Ріголетто" Дж. Верді
  Віолетта
  "Травіата" Дж. Верді
  Розіна
  "Севільський цирюльник" Дж. Россіні

  Сусанна Чахоян

  Cолістка Національної опери України, лауреат міжнародних вокальних конкурсів в Австрії, Німеччині, Угорщині, Іспанії, учасниця престижних музичних фестивалів. Сусанна – достойна представниця української вокальної школи. Вона є однією з найяскравіших учениць співачки світової слави – Є. Мірошниченко, гідно продовжує і розвиває традиції своїх попередників.

 • Біографія

  Сусанна Чахоян народилася в сім'ї музикантів в місті Біла Церква.
  Творчий шлях розпочала в Одесі у славетній школі – десятирічці імені П.С.Столярського,згодом вступила до Одеської державної консерваторії імені А.В.Нєжданової на фортепіанний факультет. Завдяки таким видатним педагогам, як Людмила Гінзбург, Раїса Ойгензіхт,Галина Поліванова, Людмила Іванова, вона отримала блискучу професійну освіту.
  По закінченні консерваторії молоду піаністку неодноразово запрошували продовжити навчання за кордоном. Проте, вона приїздить до Києва, де знайомиться із неперевершеним майстром вокального мистецтва, професором Євгенією Семенівною Мірошниченко,завдяки якій опановує секрети вокальної техніки і акторської майстерності. Сусанна Чахоян двічі стажувалася за кордоном: як піаністка – у Франції і як співачка - у Німеччині, де стала призером у номінації «Оперний спів».
  У 1999 році молоду співачку було запрошено на роль Джульєтти у новій постановці Національної опери («Ромео та Джульєтта» Ш. Гуно). Протягом наступних років створила на оперній сцені цілу низку яскравих образів, серед яких Лючія(«Лючія ді Ламмермур» Г. Доніцетті), Джільда(«Ріголетто» Дж. Верді), Розіна(«Севільський цирульник» Дж.Россіні), Оскар(«Бал-маскарад» Дж.Верді), Мюзетта («Богема» Дж.Пуччіні), Паміна («Чарівна флейта» В.А.Моцарта), Лейла («Шукачі перлів» Ж.Бізе), та Серпіна («Служниця-Пані» Дж. Б. Перголезі).
  Співачка постійно гастролює в Україні та багатьох європейських країнах, беручи участь в міжнародних проектах та оперних фестивалях, а також приділяє значну увагу створенню сольних та камерних програм. Протягом нинішнього сезону співачка плідно співпрацює з Національною Капелою Бандуристів України виступаючи в аутентичному жанрі.
  У 2008 році Сусанна Чахоян ініціювала ідею створення «Віденьських вечорів»-програми міжнародної культурної співпраці Австрії та України, розробивши арт-концепцію проекту. Ініціатива продовжується і досі, у вигляді камерних концертів у Відні, де партнерами української співачки виступають зірки Австрійської оперної сцени. У 2016-18 роках Австрійський елемент привносили баритон Клеменс Унтеррайнер, і тенори Мерзад Монтазеррі та Себастіан Райнталлер.
  Сусанна Чахоян є лауреатом міжнародних вокальних конкурсів у Будапешті (2000, 2 премія), у Відні (2004, Премія Публіки), в Алькамо, Сицилія (2008, 2 премія та Приз за краще виконання Верді).
  Брала участь у музичних фестивалях : «Прем'єри сезону», «Зірки планети», «Золота корона», Гоголь-фест, Фестиваль ім.Ф.Шаляпина, « Київська весна» та ін.
  Заслужена артистка України (2009). Нагороджена Орденом Святої Варвари, Золотою медаллю Міністерства культури Вірменії.

 • Портрети

  Портрети

  Вистави

  Вистави

  Вистави

  Концерти

  Концерти

  TV проекти

  TV проекти

 • Відео виступи

 • Susanna Chakhoian

 • Контакти

  Iм'я:
  Ел-адреса:
  Повідомлення:
 • Контакти

  Iм'я:
  Ел-адреса:
  Повідомлення: